Wallbox | Pedestal Eiffel Basic Dual for Pulsar family, Black
- TootjadWallbox
- Mudel: PED-EIFBS-DUAL
- Saadavus: 5
-
393€
Wallbox | Pedestal Eiffel Basic Dual for Pulsar family, Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 210 mm |
| Gross height (mm) | 124 mm |
| Gross weight | 12.2 kg |
| Gross width (mm) | 1425 mm |
| Kõrgus | 1400 mm |
| Laius | 200 mm |
| Muud funktsioonid | Protection Rating: IK 10 Storage Temperature: -40 C to 70 C |
| Net weight | 10.2 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 47 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Wallbox |
| Producer product name | Pedestal Eiffel Basic Dual for Pulsar family, Black |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Tehnilised omadused | Supported Installations: Wallbox Pulsar, Wallbox Pulsar Plus, Wallbox Pulsar Plus N.A, Wallbox Commander 2 Supported Accessories: Berlin Holster Type 1 , Socket Type 1 & Type 2, Cable holder, Raincover for Pulsar, Pulsar Plus & Pulsar N.A, Raincover for C |
| Volume (m3) | 0.037107 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: wallbox pedestal eiffel basic dual for pulsar family, black, ped-eifbs-dual, wallbox, elektriliikurite laadijad








